-13%



1 444,40 ₴
1 256 ₴
Показать оптовые ценыДе б ви не були, з надувним ліжком Intex Classic Downy ви почуватиметесь як вдома. Легкий та універсальний, ви завжди можете взяти його з собою: вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб надути його і насолоджуватися відпочинком. Завдяки клапану 2-в-1, який підходить для електричних або ручних насосів, накачування і випуск повітря відбуваються швидко і легко.
Двоспальне розміру "king-size"
Завдяки внутрішній конструкції Fiber-Tech® і довговічності, класичний надувний матрац Downy універсальний і ідеально підходить як для дому, так і для кемпінгу.
Конструкція Fiber-Tech®
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Синий |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/Оплата | Наложеный платеж/Оплата на карту |
| Максимальная нагрузка | 272 кг |
| Размер | 183 x 203 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип назначения | Матрац INTEX 183x203x25см 64755 топ |