-13%
1 064,90 ₴
926 ₴
Показать оптовые ценыПочувайтеся як удома з Dura-Beam® Standard Airbed. Легкий та універсальний, його стриманий стиль робить його ідеальним супутником для комфортного сну будь-де. Завдяки високоміцній технології Fiber-Tech™, яка запобігає зносу, ви отримаєте гарантовану довговічність і комфорт з часом. Якість вашого сну лише покращиться завдяки м'якій ворсовій поверхні, що ніжно огорне ваше тіло. Вас чекає комфортний та відновлювальний відпочинок.
Запатентована технологія Fiber-Tech™
Представляємо Fiber-Tech™: тисячі високопрочних поліефірних волокон, які забезпечують найкращу стабільність і не розтягуються з часом. Ця запатентована інноваційна технологія гарантує оптимальний комфорт і ідеальну підтримку.
Характеристики:
Надувний матрац №64760.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Хаки |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/Оплата | Наложеный платеж/Оплата на карту |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Размер | 76 x 191 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип назначения | Матрац INTEX 76х191х25 см 64760 топ |