-13%



1 564 ₴
1 360 ₴
Показать оптовые ценыДе б ви не були, з надувним матрацом Intex Classic Downy ви почуватиметеся як удома. Легкий і універсальний, ви завжди зможете взяти його з собою: вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб надути його та насолоджуватися відпочинком. Завдяки клапану 2-в-1, який підходить для електричних або ручних насосів, надування та випуск повітря відбуваються швидко й легко.
Двоспальний, розмір 'king-size'
Завдяки внутрішній конструкції Fiber-Tech® та довговічності, класичний надувний матрац Downy універсальний і ідеально підходить як для дому, так і для кемпінгу.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Синий |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/Оплата | Наложеный платеж/Оплата на карту |
| Комплектация | Матрац, подушки 2шт., насос ручний |
| Максимальная нагрузка | 272 кг |
| Размер | 152 x 203 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип назначения | Матрац INTEX 152х203х25 см 64765 топ |