-13%



7 894,75 ₴
6 865 ₴
Показати оптові ціниЛіжечко-колиска для новонароджених з маятником, шухлядою та відкидним бортиком, бук
Дитяче ліжечко з масиву бука — це надійне, безпечне та функціональне рішення для немовляти. Продумана конструкція забезпечує комфорт як для дитини, так і для батьків у перші роки життя.
Ліжечко оснащене ортопедичними ламелями, що забезпечують вентиляцію матраца. Маятниковий механізм працює на шарнірі з підшипником, що гарантує тихий хід. За потреби його можна зняти.
Всі поверхні оброблені гіпоалергенними лаками на водній основі, безпечними для дитини. ng>Закруглені кути мінімізують ризик травм.
Ліжечко виготовляється в Україні з повним контролем якості — від сировини до упаковки. Це забезпечує оптимальну ціну та швидку доставку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | поперечний маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі, дерев'яні ламелі |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Рівні регулювання висоти ложі | 3 |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота з урахуванням боковин | 90 см |
| Вага ліжечка | 32 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Розміщення скриньки | Внизу |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 33 кг |
| Система захисту від довільного регулювання ліжечка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кроватка колиска для новонароджених Еліт ящик, маятник, відкидн бік, 3 ур дна, бук. слонова кістка |