-13%397,90 ₴
346 ₴
Показати оптові ціниДитячий надувний жилет призначений для безпечного купання та навчання плаванню.
Надувний жилет виготовлений з високоякісного, міцного вінілу, що захищає від випадкових проколів або пошкоджень.
Конструкція складається з трьох камер.
Розміри: 50 x 47 см.
Вага: 0,15 кг.
Товщина: 0,25 мм.
Камери – 3 шт.
Зливні клапани – 3 шт.
Рекомендований вік: від 3 до 6 років.
Допустима вага: 18–30 кг.
Матеріал: високоякісний вініл.
Розмір коробки: 13 х 16,5 х 4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Тип | Жилет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3-6 |
| Доставка/ Оплата | Накладено платежу/ Сплата на карту |
| Максимальне навантаження | 18-30 кг |
| Матеріал | Високопрочний вініл 0.25 мм |
| Розмір | 50 x 47 см |
| Тип призначення | Жилет для плавання Intex 58660 топ |