-13%



1 444,40 ₴
1 256 ₴
Показати оптові ціниДе б ви не були, з надувним ліжком Intex Classic Downy ви почуватиметесь як вдома. Легкий та універсальний, ви завжди можете взяти його з собою: вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб надути його і насолоджуватися відпочинком. Завдяки клапану 2-в-1, який підходить для електричних або ручних насосів, накачування і випуск повітря відбуваються швидко і легко.
Двоспальне розміру "king-size"
Завдяки внутрішній конструкції Fiber-Tech® і довговічності, класичний надувний матрац Downy універсальний і ідеально підходить як для дому, так і для кемпінгу.
Конструкція Fiber-Tech®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/ Оплата | Накладено платежу/ Сплата на карту |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Розмір | 183 x 203 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип призначення | Матрац INTEX 183x203x25 см 64755 топ |