-13%







1 107,45 ₴
963 ₴
Показати оптові ціниВідчуйте себе як удома з Dura-Beam® Standard Airbed. Легкий і універсальний, його стриманий дизайн робить його ідеальним супутником для комфортного сну у будь-якому місці. Завдяки високостійкій технології Fiber-Tech™, яка запобігає зношуванню, ви отримаєте гарантовану довговічність і комфорт з часом. Якість вашого сну стане тільки кращою завдяки мʼякій ворсовій поверхні, яка ніжно пестить ваше тіло. На вас чекає комфортний та відновлюючий відпочинок.
Запатентована технологія Fiber-Tech™
Представляємо Fiber-Tech™: тисячі високопрочних поліефірних волокон, що забезпечують найкращу стабільність і не розтягуються з часом. Ця запатентована інноваційна технологія гарантує оптимальний комфорт і ідеальну підтримку.
Характеристики:
Надувний матрац №64758.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/ Оплата | Накладено платежу/ Сплата на карту |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Розмір | 137 x 191 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип призначення | Матрац INTEX 137х191х25 см 64758 топ |