-13%
1 064,90 ₴
926 ₴
Показати оптові ціниПочувайтеся як удома з Dura-Beam® Standard Airbed. Легкий та універсальний, його стриманий стиль робить його ідеальним супутником для комфортного сну будь-де. Завдяки високоміцній технології Fiber-Tech™, яка запобігає зносу, ви отримаєте гарантовану довговічність і комфорт з часом. Якість вашого сну лише покращиться завдяки м'якій ворсовій поверхні, що ніжно огорне ваше тіло. Вас чекає комфортний та відновлювальний відпочинок.
Запатентована технологія Fiber-Tech™
Представляємо Fiber-Tech™: тисячі високопрочних поліефірних волокон, які забезпечують найкращу стабільність і не розтягуються з часом. Ця запатентована інноваційна технологія гарантує оптимальний комфорт і ідеальну підтримку.
Характеристики:
Надувний матрац №64760.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Доставка/ Оплата | Накладено платежу/ Сплата на карту |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Розмір | 76 x 191 x 25 см |
| Тип | Надувний |
| Тип призначення | Матрац INTEX 76х191х25 см 64760 топ |